Počet položek: 0 0,- Kč
Malujeme a tvoříme
PRO RADOST A INSPIRACI...

Novinky, aktuality

Červen 2016

Novinka BLOK PRO RADOST - praktický zápisník a relaxační omalovánky v jednom ;-) Dárek jak pro milovníky relaxačního malování, tak také pro lidi, kteří chtějí mít své poznámky neustále u sebe. Ideální velikost A5 do kabelky, batohu či do tašky k notebooku. Blok tak můžete mít neustále u sebe, ať už při cestování do práce, při čekání na úřadech nebo na dovolenkových cestách. Vybírat můžete ze třech různých obálek (obsah bloků je stejný).

 

 

Březen 2016

Novinka v Malujeme na papír - nový větší formát vybraných zentaglových obrázků od Marcely Hradecky. Ideální dárek pro všechny milovníky relaxačního a antistresového malování. MAXI omalovánky jsou vytištěné na formát A3 (29,7 cm x 42 cm), papír 160 g. Vybírat můžete z deseti různých motivů. 

    

 

Březen 2016

Novinka v našich Ekohrátkách je tentokrát z Francie. V jednoduchosti je síla a nápad dvou francouzských architektů je toho příkladem. Svorky, spojky, sponky či klipy...ať už nazveme CLIP IT jakkoliv, buďte si jisti, že se vaše děti ani vy u hraní nudit nebudete. I proto CLIP IT získává své příznivce z řad zákazníků, ale také porotců na různých veletrzích po celé Evropě.

   

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace